Wiadomości branżowe

Kolejne targi i kongres dla Vitafon PL

Firma Vitafon PL, zajmująca się dystrybucją przełomowego urządzenia rehabilitacyjnego VITAFON w Polsce, przebojem wkroczyła na Polski rynek. Pomimo stosunkowo niedługiej obecności w naszym kraju, Vitafon

Firma Vitafon PL, zajmująca się dystrybucją przełomowego urządzenia rehabilitacyjnego VITAFON w Polsce, przebojem wkroczyła na Polski rynek. Pomimo stosunkowo niedługiej obecności w naszym kraju, Vitafon zdążył zdobyć uznanie oraz pozytywne opinie ze strony renomowanych przedstawicieli środowisk medycznych – w tym samego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, klinik medycznych i rehabilitacyjnych oraz lekarzy – oraz, co ważniejsze, również samych pacjentów. Produkt cieszył się zainteresowaniem na wszystkich targach oraz kongresach, podczas których był dotychczas prezentowany. Kontynuując pasmo sukcesów, we wrześniu firma Vitafon PL weźmie udział w aż dwóch ważnych wydarzeniach medyczno-rehabilitacyjnych.

Jedno ze wspomnianych wydarzeń miało miejsce w dniach 15-18 września. Temat właściwości rehabilitacyjnych terapii wibroakustycznej oraz urządzenia VITAFON poruszany był wówczas podczas XXXVIII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, w którym udział brali również przedstawiciele firmy. Zjazd, mający miejsce w Warszawie, przypadł na czas zakończenia trwającej w latach 2000-2010 ogólnoświatowej “Dekady Kości i Stawów”, co znalazło wyraz w problematyce poruszanej podczas wykładów i sympozjów. Prezentacje dotyczyły m.in. realloplastyki stawów biodrowego i kolanowego oraz złamań wielomiejscowych. Ponieważ masaż wibroakustyczny, który wykonywany jest przy wykorzystaniu aparatu typu VITAFON, pozwala na znaczne skrócenie czasu gojenia się złamań oraz rekonwalescencji pacjentów – a także przynosi dodatkowe, szybko odczuwalne korzyści w postaci łagodzenia bólu i zmniejszania obrzęku – prezentacja urządzenia w kontekście tematyki Zjazdu była wystąpieniem właściwym i przydatnym, dzięki któremu obecni na Zjeździe lekarze oraz pozostali specjaliści z dziedzin ortopedii i rehabilitacji mogli poszerzyć swoją wiedzę o znajomość tej nowej i skutecznej techniki rehabilitacji.

Z kolei w dniach 23-25 września firma Vitafon PL obecna będzie na Targach REHABILITACJA, odbywających się w Łodzi. Targi REHABILITACJA stanowią największe wydarzenie branży rehabilitacyjnej w Polsce oraz jedno z ważniejszych w Europie, podczas których można było zapoznać się z ofertą krajowych i zagranicznych producentów i dystrybutorów sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz środków pomocniczych. W ramach Targów prowadzone będą również działania na rzecz osób niepełnosprawnych w postaci konferencji, warsztatów i seminariów, stanowiące element długofalowej strategii informacyjnej mającej na celu edukację społeczeństwa. Targom towarzyszyć będzie także Kongres Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji oraz Posiedzenie Zarządu Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Vitafon PL wystąpi na Targach jako jeden z wystawców oraz przedstawiciel Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED. Podczas Targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z aparatami VITAFON, właściwościami terapii przy pomocy mikrowibracji oraz możliwościami zastosowania masażu wibroakustycznego jako metody rehabilitacji. Zarówno specjaliści, jaki i pacjenci będą mieli okazję przekonać się o łatwości i wygodzie obsługi, jak również skuteczności zabiegów rehabilitacyjnych wykonywanych przy wykorzystaniu tych niewielkich, lecz mających ogromne możliwości urządzeń.

A to już wiesz?  Program dopłaty do budownictwa energooszczędnego stał się faktem

“Cieszymy się, że nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem w środowiskach medycznych i rehabilitacyjnych. Serdecznie zapraszamy zarówno lekarzy, jak i osoby, którym niezbędna jest rehabilitacja i wspomaganie leczenia, do odwiedzenia nas podczas łódzkich targów”, zachęca przedstawiciel Vitafon PL Leonids Berkovics. Więcej informacji na temat terapii wibroakustycznej, jej zastosowań i sposobu działania można znaleźć na stronie internetowej www.vitafon.pl. Informacje o urządzeniach typu VITAFON uzyskać można w wybranych sklepach ze sprzętem rehabilitacyjnym oraz na stronie internetowej www.vitafon.pl. Zapraszamy również do osobistego zapoznania się z terapią wibroakustyczną w trakcie nadchodzących Targów REHABILITACJA (informacje o targach znajdują się na stronie http://rehabilitacja.interservis.pl/).

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=284347563

hastagi na stronie:

#vitafon allegro #vitafon tanio #vitafon instrukcja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy